انجمن روانشناسی ایران
Menu

کارگاه ها

ادامه فعالیت و عضوگیری گروه الکترونیکی روان شناسان کشور در گوگل

ادامه فعالیت و عضوگیری گروه الکترونیکی روان شناسان کشور در گوگل

نویسنده: مدیر سایت/جمعه 22 دي 1396/دسته بندی ها: اخبار

گروه الکترونیکی روان­شناسان ایران به منظور اطلاع­رسانی سریع رخدادهای روان­شناسی کشور در گوگل راه­اندازی شده است. اگرچه این گروه مستقل است. اطلاع ­رسانی اخبار، اطلاعیه ­ها، اطلاعات همایش­ ها، سخنرانی­ ها و دوره­ های آموزشی انجمن روان­شناسی ایران را در اولویت خود قرار داده است.

برای عضویت در این گروه روان­شناس بودن یا اشتغال به تحصیل در یکی از گرایش ­های روان­شناسی کافیست.

اگر قصد دریافت اخبار حرفه و پیوستن به این گروه را دارید لطفاً مطابق راهنمای ذکر شده در لینک این گروه که در صفحه اول پرتال انجمن، در کادر مطالب منتخب سایت آمده است اقدام فرمایید.

شایان ذکر است،

رؤسای محترم گروه­های تخصصی، کمیته­ها، شعبه­ ها و نیز شاخه دانشجویی انجمن در صورت نیاز به اطلاع ­رسانی مطلبی؛ و نیز اعضایی از حرفه که خبر مهم روان­شناختی را قابل عرضه به عموم روان­شناسان کشور می­دانند، می­توانند آن را در صورتی که به طور کامل ویرایش شده و قابل انتشار باشد به ایمیل زیر ارسال نمایند.

          IranianPsychologists@googlegroups.com

چاپ

تعداد مشاهده (4641)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

شرایط ثبت نام در کارگاه

شرایط ثبت نام در کارگاه

شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی انجمن روانشناسی ایران لطفا پس از کسب اطمینان از ظرفیت  کارگاه (مقابل عنوان هر کارگاه ذکر شده است که ظرفیت دارد یا ظرفیت تکمیل است) نسبت به واریز هزینه کارگاه به شماره حساب های بانک تجارت، شعبه دانشگاه شهید بهشتی (کد 3420)، حساب جاری شماره 342060641 به نام انجمن روانشناسی ایران و یا به شماره حساب بانک صادرات، شعبه مقدس اردبیلی (کد 1911) حساب جاری شماره 0102699310002  اقدام نمایید.

لطفاً هزینه هر کارگاه را در فیش جداگانه پرداخت فرمایید. 

 

همچنین ساعت شروع کارگاه های آموزشی 8 صبح می باشد.

 

 

مکان کارگاه های آموزشی انجمن روانشناسی ایران :
 تهران، خیابان ولیعصر، چهارراه نیایش، خیابان اسفندیار، پلاک 20، واحد 4 ، کدپستی 1968656336

تلفن : 88785266

 فکس: 88871637

پس از پرداخت هزينه ثبت نام به بانك لطفا طي تماس تلفني براي ثبت نام قطعي با دفتر انجمن هماهنگ نماييد و ارائه اصل فيش بانكي در روز كارگاه الزامي است.

 

 

همچنين در صورت دانشجو یا عضو انجمن بودن، ارائه كارت دانشجويي و كارت عضويت انجمن در روز كارگاه الزامي است.

 

توجه توجه : لطفا درثبت نام کارگاه دقت بفرمایید، کارگاه‌ها به هیچ عنوان کنسلی ندارد، درصورت غیبت هزینه آن قابل برگشت نخواهد بود