انجمن روانشناسی ایران
Menu

کارگاه ها

اطلاعیه انجمن روان‌شناسی ایران

اطلاعیه انجمن روان‌شناسی ایران

نویسنده: مدیر سایت/جمعه 09 فروردين 1398/دسته بندی ها: اخبار

در هفته  آغاز بهار طبیعت، مردم عزیز ایران، ابتدا با جلوه‌های زیبای طبیعت و شادباش‌ها، شاهد لحظاتی زیبا بودند، دیری نگذشت که با باران‌های سیل‌آسا و خروش برخی از رودها، عزیزانی را از دست دادند؛ به گونه‌ای که اندوهی عمیق همه را فراگرفت و در نهایت با همراهی‌ها، یاری‌رسانی‌ها و صمیمیت‌ها، جلوه‌های کم‌نظیری از مهربانی، شفقت و نوع‌دوستی را برای همدیگر رقم زدند.
انجمن روان‌شناسی ایران ضمن اظهار تاسف از آسیب‌های وارده بر جمعی از شهروندان کشور عزیزمان و سپاس از روحیه یاری و کمک‌رسانی که در کل کشور متجلی است، از روان‌شناسان کشور درخواست می‌کند چه با حضور در تیم‌های تخصصی سازمان‌های ذیربط برای حمایت‌های روانشناختی به افراد آسیب دیده و چه با تاثیرگذاری در فضاهای واقعی و مجازی، نقش ارتقایی خود را ایفا نمایند. 

روابط عمومی انجمن روان‌شناسی ایران

 

چاپ

تعداد مشاهده (1186)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

شرایط ثبت نام در کارگاه

شرایط ثبت نام در کارگاه

شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی انجمن روانشناسی ایران لطفا پس از کسب اطمینان از ظرفیت  کارگاه (مقابل عنوان هر کارگاه ذکر شده است که ظرفیت دارد یا ظرفیت تکمیل است) نسبت به واریز هزینه کارگاه به شماره حساب های بانک تجارت، شعبه دانشگاه شهید بهشتی (کد 3420)، حساب جاری شماره 342060641 به نام انجمن روانشناسی ایران و یا به شماره حساب بانک صادرات، شعبه مقدس اردبیلی (کد 1911) حساب جاری شماره 0102699310002  اقدام نمایید.

لطفاً هزینه هر کارگاه را در فیش جداگانه پرداخت فرمایید. 

 

همچنین ساعت شروع کارگاه های آموزشی 8 صبح می باشد.

 

 

مکان کارگاه های آموزشی انجمن روانشناسی ایران :
 تهران، خیابان ولیعصر، چهارراه نیایش، خیابان اسفندیار، پلاک 20، واحد 4 ، کدپستی 1968656336

تلفن : 88785266

 فکس: 88871637

پس از پرداخت هزينه ثبت نام به بانك لطفا طي تماس تلفني براي ثبت نام قطعي با دفتر انجمن هماهنگ نماييد و ارائه اصل فيش بانكي در روز كارگاه الزامي است.

 

 

همچنين در صورت دانشجو یا عضو انجمن بودن، ارائه كارت دانشجويي و كارت عضويت انجمن در روز كارگاه الزامي است.

 

توجه توجه : لطفا درثبت نام کارگاه دقت بفرمایید، کارگاه‌ها به هیچ عنوان کنسلی ندارد، درصورت غیبت هزینه آن قابل برگشت نخواهد بود